GALERIA NOWOTARSKA

W naszym hotelu, na poziomie 0 i -1 zapraszamy na zakupy do Galerii Nowotarskiej Buy & fly. W recepcji dostajecie informacie o rabatach i zniżkach tylko dla gości hotelowych!

Jarmark

W nawiązaniu do wieloletniej tradycji handel na terenie Nowej Targowicy odbywa się między innymi we czwartki i w soboty. To wówczas stolica Podhala przeżywa prawdziwe oblężenie. Ściągają do niej nie tylko mieszkańcy okolicznych miejscowości, ale również nasi sąsiedzi zza południowej granicy oraz turyści, dla których to miejsce stanowi obowiązkowy punkt na mapie największych atrakcji Nowego Targu.

Sala zabaw Miniclub

Z myślą o dzieciach i ich rodzicach stworzyliśmy wyjątkowe miejsce. Sala zabaw o pow. 300 m2 wyposażona w wiele najnowszych atrakcji sprawi, że Wasze dzieci będą oczarowane tym miejscem. Zabawy, którym nie będzie końca odbywają się pod czujnym okiem animatorów i przedszkolanek. W tym czasie rodzice pewni bezpieczeństwa swoich pociech mogą udać się do kawiarni na odpoczynek, lub aby w spokoju popracować.

Rabat 10% dla naszych gości hotelowych!

Sala zabaw Małpi Gaj

MAŁPI GAJ to największa sala zabaw na Podhalu. Wyposażone w labirynty, zjeżdżalnie, trampoliny, bujaki, samochodziki i inne innych atrakcji.

Rabat 20% dla naszych gości hotelowych!

ZAKUPY & DLA DZIECI

Kontakt


Zapraszamy na Podhale

Odwiedź nas, wypocznij, zaproś przyjaciół, zabierz ulubionego zwierzaka - czekamy na Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Hotel CASA Nowy Targ - Zakopane
ul. Królowej Jadwigi 17
34-400 NOWY TARG


Tel. +48 18 266 61 11
+48 600 707 040
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane w serwisie mojekonferencje.pl

Odwiedź nas w mediach społecznościowych - zobacz co się dzieje na bieżąco!