Nosal

Witamy na Nosalu!

Gubałówka

Macie takie miejsce w górach? Na Gubałówkę turystów przewozi najnowocześniejsza w kraju kolej linowo-terenowa ze szklanym dachem. Zimą, na Gubałówce można korzystać z atrakcji snowparku Goobaya, a przez cały rok z plaży z leżakami.

Harenda

Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane to zimowa stacja sportowa wraz z zespołem wyciągów, tras narciarskich i snowboardowych, szkołą narciarską z wypożyczalnią sprzętu zimowego oraz zapleczem gastronomicznym.
Latem stacja sportowa umożliwia korzystanie z tras rowerowych zboczem Gubałówki (możliwość transportu rowerów na szczyt – uchwyty na rower, co trzecie krzesło), downhillowej trasy rowerowej, tarasu widokowego na szczycie oraz ze ścianki wspinaczkowej przy asyście instruktorów.

Kasprowy Wierch

Kasprowy Wierch posiada jedyne w Polsce alpejskie tereny zjazdowe z naturalnym śniegiem, gdzie sezon narciarski trwa aż do maja, a z kolei PKL każdego roku korzysta ponad pięćset tysięcy osób. Na górnej stacji kolei PKL prowadzi najwyżej położoną restaurację w Polsce – POZIOM 1959.

Polana Szymoszkowa

Piękne widoki to nasza mocna strona. Zjeżdżając trasą narciarską, podczas podróży koleją, czy w trakcie przerwy na kawę – cały czas towarzyszy Ci panorama Tatr z monumentalnym Giewontem na czele. Zapiera dech w piersi!

Witów Ski

Stacja Narciarska Witów-Ski to nie tylko wyciągi. Dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne atrakcje i udogodnienia. W naszej ofercie mamy coś dla całej rodziny.

OFERTA NARCIARSKA

Kontakt


Zapraszamy na Podhale

Odwiedź nas, wypocznij, zaproś przyjaciół, zabierz ulubionego zwierzaka - czekamy na Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Hotel CASA Nowy Targ - Zakopane
ul. Królowej Jadwigi 17
34-400 NOWY TARG


Tel. +48 18 266 61 11
+48 600 707 040
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane w serwisie mojekonferencje.pl

Odwiedź nas w mediach społecznościowych - zobacz co się dzieje na bieżąco!